Recenze našich klientů

Přijímací zkoušky

Dobrý den paní Suchánková, byla jsem přijata na obě školy. Chtěla jsem Vám mockrát poděkovat za skvělé doučování, na které jsem ne jenom chodila ráda, ale také jsem se všechny nedostatky doučila. Ráda Vás všude doporučím, protože s Vaším doučováním mne začala bavit příprava na  přijímačky. Díky Vašemu srozumitelnému a zábavnému vysvětlování jsem vše zvládla perfektně dohnat. Moc ráda jsem k Vám chodila a dokonce mne mrzí, že doučování skončilo. Ještě jednou Vám mockrát za vše děkuji, moc ráda jsem vás poznala a všude vás jen a jen doporučím.                                        Anička Součková, 15 let


Přijímací zkoušky

S doučováním matematiky jsme byli moc spokojení. Perfektní přístup paní inženýrky a velmi dobré vysvětlení látky. Vyhovovala nám zpětná vazba o probírané látce a pokrocích v počítání. Bez doučování by se syn na přijímačky nedokázal připravit. Na hodiny matematiky se těšil. Děkuji za velmi aktivní přístup ve výuce. 

paní Anslová, sny Vojta 15 let

Celá doba doučování probíhala naprosto skvěle! Paní Ing. Suchánková byla úžasná, nemáme jakoukoliv výtku vůbec k ničemu. Děkujeme.

Ulrychovi, syn František 11 let

Bylo to moc fajn. Moc jsem si to užila. Myslím si, že jsem udělala obrovské pokroky. Jsem zpětně moc ráda, že jsem sem pár měsíců docházela na M,ČJ. 

Markéta Kučerová, 15 let


Přijímací zkoušky

Páni! Doučování mi neskutečně pomohlo, díky Vám jsem se dostala na vysněnou střední školu a celkově jsem se zlepšila v učení. Nikdy jsem si nevěřila, ale Vaše podpora a přístup mi opravdu moc pomohly. Jsem strašně vděčná, že jsem Vás mohla poznat, protože jste neskutečně šikovná. Doučování jsem při hodinách užívala. S učením jsem se posunula o krok dál jen díky Vám. Strašně moc děkuji, že jste mi pomohla na cestě ke splnění mého snu, jsem moc ráda, že jsem mohla chodit na hodiny právě k Vám. Jste opravdu šikovná, trpělivá, příjemná a hodná. 

Děkuji Sára (16 let)


Přijímací zkoušky

Bavilo mě to, chodila jsem na doučování s radostí a pokaždé jsem se těšila. Paní učitelka mě naučila věci ze sedmé, osmé a deváté třídy během pár měsíců, a dokonce nás dokázala dokonale připravit na přijímačky. Děkuji za trpělivost se mnou, moc jsem si to užila. 

Karolína Kalinová, 15 let

Pomohlo mi to, protože díky tomu jsem se vůbec naučila učit. Doučila jsem se věci, které jsem nevěděla. 

Karolína Joklová, 15 let


Doučování

Bylo to velmi přínosné! A to nejen ve vzdělávací rovině, ale také v rovině lidské. Přicházeli jsme ve stavu, kdy Štěpánka měla odpor ke čtení, a já, jako její mamka, jsem měla pocit, že selhávám, že spolu málo čteme, že jí neumím naučit číst, nedodržuji režim a tak nějak všechno dělám asi špatně… Paní Suchánková nám pomohla velmi citlivým způsobem si vzájemně znova věřit. Štěpánku naučila slabikovat slova, dodala jí odvahu v překonávání dlouhých slov, chválila její pokrok a tím vším zprostředkovala Štěpánce pocit vítězství na poli čtení. Potvrzení mé domněnky, že jsme na správném místě, přišlo v momentě, kdy Štěpánka na své narozeniny chtěla jet číst do Mariánských Lázní. To kdyby mi někdo ještě na jaře řekl, nevěřila bych... 

paní Vlášková, dcera Štěpánka 11 let

Doučování

Bylo to ÚŽASNÉ, SKVĚLÉ! Když to shrnu, tak od první třídy do čtvrté Mireček neměl dobré známky. Nešla mu čeština a čtení. Nerad chodil do školy a občas se tak vystresoval, že dostal teploty. Od té doby co navštěvuje Studijní centrum, se vše změnilo. Do školy se těší, ale hlavně se velmi zlepšil v češtině a ve čtení. Dá se říct, že během pár měsíců mám jiného syna. Mireček se těší na paní Suchánkovou a vždy vypráví, o čem si spolu povídali, nevím co dodat. Paní učitelko, moc moc děkujeme, jste úžasná.

paní Adltová, syn Miroslav 11 

Za nás velká spokojenost. Teď jak čte, tak to je paráda. V matematice je též vidět posun. Určitě budeme ještě pokračovat v doučování. Paní učitelka je velmi milá, příjemná paní.

paní Říhová, syn Dominik 9 let

Doučování

Velmi děkujeme paní učitelce Lence, výsledek předčil naše očekávání. Lu chodila velmi ráda na hodiny a i ráda vyprávěla, co tam ten den dělaly. Bude-li třeba, na paní učitelku se opět s důvěrou obrátíme. Ještě jednou moc děkujeme.

Chanasovi, dcera Lucinka, 8 let

S doučováním jsem byla velmi spokojená. Davídek se na hodiny doučování těšil. Měl problém ze psaní diktátu, měl často 5. Poslední diktát napsal na 2. Měl velkou radost. Dokonce i paní učitelka ve škole ho pochválila, že se hodně zlepšil. Veliká pochvala Ing. Lence Suchánkové za skvělý přístup a velkou trpělivost a pořád dobrou náladu.

paní Heinzlová, syn Davídek 9 let